Asten

SolarEdge Home Batterij 400V

  • Zeer efficiënte batterij
  • DC gekoppeld
  • Brandveilig

Op een locatie in Asten hebben wij onlangs een SolarEdge Home Batterij van 400V geplaatst. Deze klant had sinds een paar jaar Aiko zonnepanelen van 455 Wattpiek met een SolarEdge HD Wave omvormer en een SolarEdge Energiemeter. Deze omvormer is al geschikt voor de aansluiting van een batterij en de energiemeter gaf de klant niet alleen realtime inzicht in zijn energieverbruik, hij is ook nog geschikt als vermogensregeling en voorbereid op de SolarEdge Home producten. Dankzij de thuisbatterij verhoogt de klant zijn directe eigen consumptie van de opgewekte zonnestroom. Er wordt  dus minder zonnestroom teruggeleverd aan het net wat resulteert in lagere terugleverkosten en een lagere energierekening.

De SolarEdge Home batterij is een van de eerste thuisbatterijen die voldoet aan UL96540A, de strengste brandveiligheidstest, waardoor deze gewoon binnenshuis geïnstalleerd kan worden.

Met het oog op het aflopen van de salderingsregeling per 1 januari 2027 is de klant met de toevoeging van deze batterij voorzien van een toekomstbestendig systeem.

Geplaatste producten

SolarEdge Home Batterij 400V

Thuisbatterijen

Zeer efficiënte DC-gekoppelde batterij om overtollige zonne-energie op te slaan en later te gebruiken.

Download PDF

Vragen over onze mogelijkheden?

Neem dan telefonisch of per e-mail contact met ons op. Of vul het contactformulier in, en dan nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.